Localized web stats:EnglishРусскийViệtDeutsch中文فارسي日本語हिंदीPolskiRomână
Witaj, gość!

Counters & Traffic Analysis

 

FAQ (Często zadawane pytania)

Czy Gostats są naprawde darmowe?
Gostats zajmuje się statystykami od 1999 roku. Poza usługą darmowych statystyk w naszej ofercie są także płatne usługi skierowane do profesjonalnych odbiorców. Dla kont darmowych jedyną rzeczą, której wymagamy, jest link zwrotny kierujący do naszego serwisu. Na stronach naszych użytkówników nie ma i nigdy nie będzie żadnych reklam.
Czym różnią się licznik odwiedzin oraz tracker?
Licznik odwiedzin wyświetla liczbę odsłon generowanych przez Twoją stronę, prezentując dane na liczniku graficznym. Tracker to kod, dzięki któremu GoStats zbiera dane do zaawansowanych raportów ze statstyk odwiedzin na Twojej stronie. Nasz serwis oferuje obydwie funkcjonalności połączone w jedno narzędzie, zobacz demo licznika odwiedzin oraz trackera
Czy GoStats zbiera informacje o ruchu na wszystkich moich podstronach?
Tak. Jedyną rzeczą, którą musisz zrobić, jest umieszczenie kodu licznika na każdej podstronie Twoje serwisu. W większości przypadków sprowadzi się to do wklejenia kodu Twojego licznika do szablonu, z którego korzysta Twoja strona (na przykład w menu strony, bądź w stopce).
Co muszę zrobić, jeśli mój licznik nie działa?
Krok 1: Sprawdź, czy Twoje konto jest poprawne. Spróbój się zalogować.

Krok 2: Jeśli pomyślnie się zalogowałeś, przejdź do sekcji "Pobierz kod HTML"

Krok 3: Skopiuj kod, następnie umieść go na stronie. Teraz, w zależności od tego, z jakiego oprogramowania korzystasz, będzie to wymagało od Ciebie mniej lub więcej wysiłku. Jeśli do prowadzenia używasz systemu CMS (np Wordpress, Drupal, Joomla), wtedy wystarczy że dodasz kod GoStats do pliku aktualnie używanego szablonu. Natomiast jeśli Twoja strona zbudowana jest wyłącznie z plików HTML, wtedy będziesz zmuszony dodać nasz kod manualnie do każdego pliku z osobna. W celu umieszczenia licznika na blogu także prosimy o zwrócenie uwagi na opcje modyfikacji wyglądu strony (sidebar, stopka). Generalnie polecamy umieszanie kodu licznika poniżej właściwej treści witryny.

Krok 4: Sprawdź swój licznik. Jeśli w dalszym ciągu nie działa skontaktuj się z nami za pośrednictwem email. Prosimy o przesłanie dokładnego opisu problemu, adresu strony na której umieszczono licznik, oraz Twojej nazwy użytkownika.
Ustawiłem zabezpiecznie statystyk hasłem, pomimo tego one cały czas są dostępne! Dlaczego?
Najprawdopodobniej po prostu nie wylogowałeś się ze swojego konta. Jeśli pomimo wylogowania Twoje statystyki cały czas są dostępne bez podania hasła, proszę sprawdź czy na pewno wybrałeś tę opcję. Jeśli dalej coś jest nie tak, skontaktuj się za nami za pośrednictwem email, podając adres swojej strony oraz nazwę użytkownika.
Chciałbym włączyć statystyki w nowym oknie przglądarki, ale kiedy używam target="_blank", one w dalszym ciągu otwierają się w tym samym oknie. Czy istnieje jakiś inny sposób, aby to zrobić?
Aktualnie nie ma mozliwości skorzystania z taget="_blank" , jednakże zawsze możesz skorzystać ze skrótów klawiszowych dostępnych w Twojej przeglądarce. Przykładowo, w przeglądarkach Firefox oraz Opera, wystarczy klikanąć na odsyłacz do Twoich statystyk GoStats trzymając wciśnięty klawisz Shift.
W jaki sposób mogę się skontaktować z ludźmi odwiedzającymi moją stronę?
Nie ma żadnego sposóbu, w jaki GoStats mogłoby pomóc Ci w kontakcie z Twoimi użytkownikami. Polecamy umieścić na stronie formularz kontaktowy, dane konktaktowe podane w widocznym miejscu także powinny być dobrym rozwiązaniem.
Którego kodu powinienem użyć aby zainstalować GoStats na moim blogu?
Instalacja licznika GoStats na blogu jest naprawdę prosta, poniżej znajdziesz listę opisów przygotowanych dla poszczególnych systemów blogowych:
The GoStats for Wordpress plug-in
To install GoStats on a Wordpress hosted blog
To install GoStats on Yahoo Groups
To install GoStats on a Blogger Blog
To install GoSTats on a Xanga blog
To install GoStats on a Blogger Blog
To install GoSTats on a Xanga blog
To install GoStats on LiveJournal
Zauważyłem, że moja strona została oznaczona jako "nieodpowiednia dla niepełnoletnich". Dlaczego? Wydaje mi się, że mojej stronie nie ma żadnych treści przeznaczonych tylko dla dorosłych!
Najwidoczniej przez przypadek zaznaczyłeś to w opcjach. W celu rozwiązania problemu przejdź do "Moje Strony", "Edytuj Profil Strony", następnie odznacz opcję "Czy Twoja strona jest odpowiednia dla niepełnoletnich". Nie zapomnij aby zapisać wprowadzone zmiany.
Jak mogę zmienić liczbę wyświetlaną na moim liczniku?
Aby to zrobić, musisz wykonać 4 proste kroki:

1. Przejdź do “Moje Strony”
2. Kliknij na “Edytuj Licznik Odwiedzin”
3. W polu oznaczonym jako “Odsłony” są cyfry. Możesz je zmienić wedle własnego uznania.
4. Wybierz “Zapisz zmiany”
Zarejestrowałem się już jakiś czas temu, teraz nie pamiętam mojego ID. Jak mogę je odzyskać?
Jeśli nie możesz odnaleźć w maila, którego otrzymałeś od GoStats podczas rejestracji, prosimy skontaktuj się z naszą pomocą techniczną. Podaj URL strony, wtedy prześlemy Twoją nazwę użytkownika na adres podany podczas rejestracji.
Jeśli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na swoje pytanie, po prostu zapytaj.
 

Zamów reklamę w GoStats